تفاوت بین افراد هم جنس گرا ، همجنس باز و ترانس سکشوال

با سلام به دکتر ع.ح. سردار. من متاهل و صاحب فرزند میباشم و از سالها پیش شاید از دوران بلوغ مشکل همجنسگرایی دارم که نتوانسته ام حتی با مذهبی شدنم حلش کنم و فقط از وقتی ازدواج کرده ام سعی کردم وفادار بمونم و کنترلش بکنم ولی اخیرا به یک پسر وابستگی شدیدی پیدا کردم و عاشق هم شدیم و روابطمان تا حدی کنترل شده است خانواده هایمان هم خبر دارند … ولی گرایش همجنسگرایی ام بعضا روابطمان را تحت الشعاع قرار میدهد و خیلی در عذاب هستم البته اون را هم مذهبی کرده ام ولی … خلاصه  تصمیم گرفتم از راهنمایی شما استفاده کنم و در ضمن فکر میکنم مشکل اوایل از کوچکی آلتم (که هنوز هم آزارم میدهد با اینکه میدانم تاثیری در رابطه ی جنسی ندارد)و رفتارهای جنسی دوران بلوغ ناشی شد و من به جنس موافق علاقه مند شدم خواهشمندم در صورت امکان کمکم کنید . بسیار متشکرم . 

دکتر ع.ح. سردار: سلام دوست عزیز . موردی که شما درگیر آن هستید نیاز به مشاوره مستمر با یک دکتر سکسولوژیست دارد تا او شکل خاص دیگر رابطه مقاربتی و عارضه های روحی شما را مطالعه نماید. دو مطلب از دو منبع تهیه نمودم لطفا آنها را مطالعه نموده و نظر خودتان را بنویسید . البته من این موضوع را به نظر خواهی عمومی میگذارم تا نظر دیگر کاربران و متخصصین را در این ارتباط بدانیم .  اما قبل از آن سه اصطلاح را به شکل نقل و قول شرح میدهم تا کاربران روحیه سه طیف از مردم  را بدانند :

همجنسگرا کیست ؟
از یک دوست همجنس گرا پرسیدم یک فرد همجنس گرا را چگونه تعریف میکنید ؟
او گفت : شما فکرش را بکنید که سیاره ای وجود داشته باشد که همه ساکنین آن از یک جنس باشند یعنی همه بشکل زن  و یا مرد . کار کنند ، بخورند ، بنوشند ، برقصند ، آواز بخوانند ، پیکار کنند ، عاشق شوند و غیره . فرض کنیم ساکنین کره همجنس گرا همگی بشکل زن باشند و اگر یک از ساکنین کره زمین  ، یکی از ساکنین کره همجنس گرا را به کره زمین ببرد و اگر یکی از مردان زمینی عاشق او شود ، آیا میدانید برای ساکن کره همجنس گرا در ارتباط با این عشق چه حالتی دست خواهد داد ؟ او احساس خواهد کرد که یک گوریل عاشق او شده است . این احساس یک همجنس گرا به جنس مخالف است . آیا شما مایلید با یک گوریل ازدواج کنید ؟

ترانس سکشوال کیست ؟
گاهی بعضی از دوستان ، افراد ترانس سکشوال را  با افراد همجنس گرا تمایز نمی دهند . افراد ترانس سکشوال کسانی هستند که روح خود را اسیر بدنی میدانند که به جنس مخالف تعلق دارد و میخواهند تغییرجنسیت دهند تا به بدن واقعی خود برسند و با جنس مخالف زندگی کنند . در همین ارتباط از یک دوست ترانس سکشوال پرسیدم یک ترانس سکشوال را چگونه تعریف میکنید ؟
او گفت : فکرش را بکنید مردی شبی با همسرش به بستر خواب برود . صبح وقتی او از خواب برمیخزد بالایش یک مردی سبیل کلفت را میبیند که میخواهد او را ببوسد ! مرد مشتش را گره کرده و یک تو دهنی به آقا سبیلو میزند و بلند میشود اما وقتی بلند میشود ، ناباورانه میبیند که پستانهای زنانه دارد او به آئینه خیره میشود و میبیند او تبدیل به یک زن شده است . این شخص ترانس سکشوال است که حال روحش اسیر بدن جنس مخالف است . آیا فکر میکنید مرد دیروزی که  جسمش به زن تبدیل شده تمایل به زندگی زناشویی با یک مرد را خواهد داشت ؟
( برای اطلاعات بیشتر به اینجا کلیک کنید )

همجنس باز کیست ؟
همجنس بازان افرادی هستند که در صورت فقدان جنس مخالف و یا تنوع طلبی با هم جنس خود مقاربت میکنند و در حالت عادی میتوانند با جنس مخالف مقاربت نمایند .

همجنس گرایی و همجنس بازی (منبع : شرح – خلاصه شده )
همجنس گرایی یا تعلق عاطفی و جنسی به جنس موافق ؛ امروزه دیگر لغت نامانوس و نا آشنایی به نظر نمی رسد. امروز در اقصی نقاط جهان ؛ هم جنس گرایان به عنوان بخشی از شهروندان جامعه زندگی می کنند و بسیاری جوامع حقوق آنان را به رسمیت شناخته اند.

اما در این زمینه با دو لغت و دو تعریف کاملا مجزا روبرو هستیم که گاهی به غلط مترادف هم تلقی می شوند. در تعریف نخست ؛ همجنس گرایی ؛ با داشتن بار معنایی گرایش ؛ به یک گرایش و کشش فطری اشاره دارد که می بایست لزوما در نهاد فرد قرار داشته باشد. اما همجنس بازی ؛ با همراه داشتن بار معنایی لغت بازی ؛ به یک تفنن جنسی و یک متد ارضا نیازهای عاطفی و جنسی اشاره می کند.
فطری یا انتخابی جدل از آنجا آغاز می شود که همجنس گرایی در برابر این سوال قرار می گیرد. فطری یا انتخابی ؟
اگر تمایل فطری ؛ عاطفی و جنسی به جنس مخالف را حالت ایده آل و معمول فرض کنیم و بپذیریم که کشش و جاذبه به جنس مخالف درست همانند داشتن دو دست و دو پا و یک بینی نشانه سلامت جنسی و ژنتیکی انسان محسوب می شود ؛ می توانیم همجنس گرایی را یک حالت فطری و ژنتیکی خاص بنامیم.

البته لازم به ذکر است که کماکان در این تعریف همجنس گرایی به عنوان یک حالت خاص محترم و همجنس گرا به عنوان یک انسان صاحب حق و حقوق کامل شهروندی محسوب می شود.

همجنس گرایی به عنوان یک انتخاب
اما اگر تمایل جنسی و عاطفی به جنس موافق را یک نوع از انواع ارتباطات قابل انتخاب انسانی در نظر بگیریم ؛ با این تعریف که هر انسانی که بخواهد می تواند آن را به عنوان یک تنوع و یک راه ارضا غرایض خود انتخاب کند ؛ در این صورت همجنس گرایی را یک متد قابل انتخاب دانسته ایم.

در این حالت باید بپذیریم که تمایل به جنس موافق نیز همانند تمایل به جنس مخالف در نهاد فطری اکثریت انسان ها وجود دارد و تنها این روش های تربیتی بوده که یکی را بارور کرده و دیگری را خفته نگه داشته است. بر همین اساس هر لحظه ممکن است تحت شرایط اجتماعی و فرهنگی و تربیتی ؛ این حس فروخفته بالفعل گردد و در تمایلات انسان نمود پیدا کند.

همجنس گرایی نمی تواند انتخابی باشد
روش های تربیتی و تاثیر تربیت در زندگی انسان از گذشته تا به امروز درگیر محدودیت هایی ست که بر همین اساس نمی توان پذیرفت همجنس گرایی هم دقیقا همانند تمایل به جنس مخالف در نهاد همه انسان ها و به همان شدت وجود داشته باشد.

انحصاری بودن روش های تولید مثل به ارتباط زن و مرد ؛ باعث شده است که ایده آل ترین تعریف خانواده در انحصار تمایل به جنس مخالف قرار گیرد و چون روش تولید مثل ؛ یک بحث تربیتی نیست ؛ می توان نتیجه گرفت که همجنس گرایی که حالت خاص از تمایلات جنسی و عاطفی ست نه یک حالت عمومی.

همجنس گرایی بیماری نیست
بیماری حالت خاصی از شرایط ژنتیکی و روانی ست که به دلیل مشکلاتی که برای فرد مبتلا فراهم می کند نیازمند درمان است و اصولا -حتی با شانسی بسیار اندک- با درمان قابل معالجه است. اما همجنس گرایی با اینکه یک حالت خاص ژنتیکی و روانی ست اما نیازمند درمان نیست و اصولا با درمان قابل معالجه نیز نمی باشد. پس از تعریف بیماری خارج است.

همجنس بازی چیست ؟
همجنس بازی ؛ انحراف جنسی ناشی از شرایط اجتماعی ؛ فرهنگی و تربیتی ست که در فردی که فطرتا همجنس گرا نیست ظهور می کند. مثلا در شرایط فشار و سختگیری پیرامون مسائل جزئی جنسیتی ؛ افرادی به ناچار و به علت دسترسی بهتر به هم جنسان خود ؛ برای ارضا غرایض جنسی به همجنس بازی روی می آورند. در این حالت اگر این شرایط ادامه پیدا کند ؛ فرد به این شرایط عادت کرده و فطرت اصولی جنسی اش که همانا تمایل به جنس مخالف است به مرور تضعیف می شود و به غلط تصور می شود که این فرد همجنس گراست.

همین طور در شرایط بی بند و باری جنسی ؛ همجنس بازی بسیار مشاهده شده است. فرد در این شرایط به دلیل غوطه ور شدن در مسائل جنسی ؛ دچار یک تنوع طلبی بیمار گونه می شود و به انحرافات جنسی دچار می شود. انحرافات مازوخیستی ؛ آزار طلبی و همجنس بازی شایع ترین نمونه های انحرافات در شرایط بی بند و باری جنسی هستند.

دیگر عامل جدی بروز انحراف همجنس بازی ؛ عدم آگاهی کافی از روش ها و اصول ارتباط جنسی کامل و سالم با جنس مخالف است. معمولا زنانی که در ارتباط جنسی خود با مردان دچار یک نوع مردسالاری عمیق جنسی و به نوعی بهره کشی و آزار شده اند و حقوقشان در آمیزش جنسی به هیچ گرفته شده است ؛ پس از مدتی دچار سرد مزاجی و زدگی و ترس از روابط جنسی می شوند. در این مواقع احتمال خطر همجنس بازی به وجود می آید. چون در این گونه موارد فرد به یک نفر از جنس خود بیشتر و بهتر می تواند اعتماد کند و نزدیک شود.

آموزش آری … تبلیغ نه
اما نباید فراموش کرد که چه در جوامع ما و چه در جوامع مدرن ؛ همجنس گرایی و جامعه همجنس گرایان ؛ خطر ایجاد و گسترش انحراف جنسی همجنس بازی را به همراه خود دارند. باید توجه داشت ؛ همزمان با آموزش ؛ همواره همجنس گرایان را از ایجاد یک جو تبلیغاتی بر حذر داشت. مثلا نباید سازمان حمایت از همجنس گرایان ؛ درست مثل یک کلوپ اسب سواری عضو بگیرد. حتما باید نظارت پزشکی و روانی کامل و قوی وجود داشته باشد تا ساز و کارهای مربوط به امور همجنس گرایان از خطر ایجاد و بسط و گسترش انحرافات جنسی مصون بماند.

همجنس گرایی ( منبع : ویکیپدیا – خلاصه شده )
همجنس‌گرایی یکی از گرایش‌های جنسی است که ویژگی آن تمایل زیبایی‌شناختی، عشق رومانتیک و تمایل جنسی فردی است که تنها متوجه جنس همگون با خود او است. همجنس‌گرایی همراه با دو گرایش دیگر جنسی، یعنی دگرجنس‌گرایی و دوجنس‌گرایی، جزو سه گرایش اصلی جنسی است. به فردی که به جنس دیگر گرایش داشته باشد دگرجنس‌گرا و به افرادی که هم به جنس دیگر و هم به افراد همجنس با خود تمایل دارند، دوجنس‌گرا می‌گویند.

مشخص کردن این که چند درصد از یک جمعیت همجنس‌گرا است به دلایل مختلفی برای پژوهشگران دشوار است. امروزه براساس بیشتر مطالعات در جوامع مختلف بین ۲٪ تا ۱۳٪ افراد جامعه همجنس‌گرا هستند.بسیاری از همجنس‌گرایان زندگی سالم و تنظیم شده و شادی دارند. همچنین اغلب همجنسگرایان در روابط عاطفی پایدار هستند. بر اساس مطالعات روان‌شناختی حس عاطفی در همجنس‌گرایان با حس عاطفی موجود در دگرجنس‌گرایان برابر است و تفاوتی ندارد. روابط و رفتارهای همجنس‌گرایانه همان‌گونه که مورد ستایش واقع شده‌‌اند در طول تاریخ بسته به موقعیت٬ فرهنگ و زمان وقوع٬ محکوم نیز شده است. از اواخر سده ۱۸ میلادی جنبش‌هایی به منظور شناساندن و گرفتن حقوق قانونی برابر همچون حق ازدواج، اتحاد مدنی، سرپرستی فرزندخوانده، استخدام، خدمت در ارتش و دسترسی برابر به خدمات درمانی برای همجنس‌گرایان به‌وجود آمده‌ است.

تئوری هورمونی پیش از تولد
زیست‌شناسی عصبی مغز در ایجاد حالت مردانگی تاحد زیادی کشف شده‌ است. استرادیول و تستوسترون که به وسیلهٔ آنزیم ۵-α ردوکتاز تبدیل به دی هیدروتستوسترون می‌شوند، عمل ایجاد حالت مردانگی را با اتصال به گیرنده‌های آندروژن (هورمون‌های جنسی مردانه که باعث ایجاد صفات ثانویه مانند ریش و کلفتی صدا می‌شوند) بر عهده دارند. تغییرات جسمی و روانی زمانی ظاهر می‌شوند که تعداد این گیرنده‌های آندروژن بسیار کم مانند نشانگان بی حسی آندروژنی و یا بسیار زیاد باشد (مانند زنان مبتلا به پُریاختگی مادرزادی غدهٔ فوق کلیه) به‌نظر می‌رسد همجنس‌گرایی چه در مردان و چه زنان نتیجهٔ چنین دگرگونی‌هایی است.

تفاوت‌های فیزیولوژیکی همجنس‌گرایان
تحقیقات بسیاری که در این زمینه انجام شده‌اند، مانند تحقیقات پیشگامانهٔ عصب‌شناس سیمون لوی، نشان می‌دهند که تفاوت‌های قابل توجهی در فیزیولوژی مردان همجنس‌گرا و مردان دگرجنس‌گرا وجود دارد. این تفاوت‌ها ابتدا خود را در مغز، گوش میانی، و حس بویایی آشکار می‌سازند. لوی در آزمایشی دریافت که مغز ۱۰٪ از مردان همجنس‌گرای مورد آزمایش تفاوت فیزیولوژیکی آشکاری با همان بخش‌ها در مردان دگرجنس‌گرا دارد. گاهی نتایج این تحقیقات را به این معنا می‌گیرند که همجنس‌گرایی در افراد پدیده‌ای مادرزادی است. با این حال خود «لوی» می‌گوید: «تحقیقات من ثابت کنندهٔ یک دلیل ژنتیکی برای همجنس‌گرایی نیستند. من هیچ قسمتی از مغز را به عنوان یک مرکز همجنس‌گرا کننده معرفی نکرده‌ام. INAH-۳ بیشتر مانند حلقه‌ای از زنجیرهٔ هسته‌های شکل دهندهٔ رفتارهای جنسی مردان و زنان عمل می‌کند تا یک هستهٔ همجنس‌گرا کننده … و از آنجا که من مغز افراد بالغ را مورد مطالعه قرار داده‌ام هیچ دلیلی وجود ندارد که نتیجه بگیریم این تفاوت‌ها مادرزادی بوده‌اند و بعد از تولد به وجود نیامده‌اند.» تحقیقات لوی مورد انتقادهایی قرار گرفت که یکی از دلایلش انتخاب مردان همجنس‌گرایی بود که به علت بیماری ایدز جان خود را از دست داده بودند، در حالی که دگرجنس‌گراهای مورد مطالعه به این بیماری مبتلا نبودند. مقایسه‌ای که بین اندازهٔ INAH-۳ در افراد مبتلا به ایدز دگرجنس‌گرا و همجنس‌گرا انجام شد (با وجود کوچک بودن جامعهٔ آماری) نشان داد که اندازهٔ این بخش از مغز در هر دو آنها مشابه‌ است. البته باید توجه داشت که هیچ مدرکی مبنی بر تأثیر ابتلا به ایدز بر اندازهٔ INAH-۳ یافته نشده‌ است. تحقیقات در زنان هنوز به هیچ نتیجه مشابهی منتهی نشده است.

بعضی از تحقیقات اخیر حاکی از ارتباط تعداد برادرهای بزرگ‌تر با همجنس‌گرایی فرد می‌باشد. بلانکارد و کلاسن در سال ۱۹۹۷ اعلام کردند هر برادر بزرگ‌تر احتمال همجنس‌گرایی فرد را تا ۳۳٪ بالا می‌برد. این یافته طبق گفتهٔ بلانکارد «یکی از معتبرترین یافته‌های اپیدمیولوژیکی است که تا به حال در رابطه با گرایشهای جنسی کشف شده‌ است.» بر طبق این یافته، گفته می‌شود که هر جنین مذکر در مادر واکنشی ایمنی ایجاد می‌کند و این واکنش با جنین بعدی تشدید می‌شود. این جنین‌ها آنتی ژن H-Y که نفش آنها در تغییرات جنسی مهره‌ها تقریباً ثابت شده‌ را تولید می‌کنند. و این همان آنتی ژنی است که آنتی بادی مادری H-Y به آن واکنش داده و نیز یادآوری (از نظر ایمنی شناختی) می‌نماید. سپس آنتی بادی‌های H-Y تولید شده توسط مادر به جنین حمله می‌کنند و کارایی آنتی ژنهای نامبرده را در ایجاد حالات مردانه در مغز جنین پایین می‌آورند. از این موضوع با نام «اثر ترتیب تولد برادر» یاد می‌شود.
پزوهش‌های جدید اثبات کرده‌اند مغز مردان همجنس‌گرا به مغز زنان دگرجنس‌گرا و مغز زنان همجنس‌گرا به مغز مردان دگرجنس‌گرا شبیه‌ است.

ژنتیک
از منظر ژنتیکی تئوری‌های کمی به منظور توضیح یک ژن مستقیم برای همجنس‌گرایی وجود دارد هرچند یک وجود «ژن گی» یک باور عمومی در جامعه‌ است. دیدگاه فراگیر در میان دگرباشان جنسی آن است که آن‌ها از همان ابتدای تولد همجنس‌گرا به وجود آمده‌اند. براساس پاره از پژوهش‌ها ثابت شد که ترتیب چینش ژنوم مادر می‌تواند بر گرایش جنسی فرزند تاثیرگذار باشد. کشف این موضوع که در نشریه Human Genetics به چاپ رسید به اندیشه وجود ژنی مستقل برای همجنس‌گرایی یعنی «ژن گی» را دامن زد. پژوهشگران در این تحقیق کروموزم غیرفعال X را در ۹۷ مادر دارای فرزند همجنس‌گرا و ۱۰۳ مادر دارای فرزند دگرجنس‌گرا مورد آزمایش قرار دادند. با این وجود برخی از پژوهشگران بر این عقیده هستند که ژنی تحت عنوان «ژن گی» وجود ندارد بلکه رفتار همجنسگرایانه معلول عملکرد چندین ژن است.

در سال ۲۰۱۰ گروهی از محققان کره‌ای موفق شدند که با حذف ژنی که با رفتارهای تولید مثلی مرتبط بود گرایش جنسی موش‌های ماده را تغییر دهند. موش‌های ماده مورد آزمایش از آن پس به موش‌های جنس موافق خود علاقه نشان می‌دادند و موش‌های نر را پس می‌زدند و از بوئیدن ادرار موش‌های نر خودداری می‌کردند؛ این در حالی بود که موش‌هایی که این ژن را حفظ کرده بودند به موش‌های نر واکنش نشان می‌دادند. مسئول این پروژه در این باره گفت: «نبود این ژن باعث می‌شود مغز موش‌ها همانند مغز موش‌های نر عمل کند.»

تفاوت‌های زیست‌شناختی همجنس‌گرایان با دگرجنس‌گرایان
گزارشات بیان می‌کنند مردان همجنس‌گرا آلت تناسلی بزرگتر و قطورتری نسبت به مردان دگرجنس‌گرا دارند.
نیمکره‌های مغز در مردان همجنس‌گرا و زنان دگرجنس‌گرا نسبت به هم موزون است در حالی که نیمکره راست زنان همجنس‌گرا و مردان دگرجنس‌گرا نسبت به نیمکره چپ بزرگتر است.بوی حاصل از زیر بغل در مردان همجنس‌گرا و مردان دگرجنس‌گرا متفاوت است.
مردان و زنان همجنس‌گرا نسبت به دگرجنس‌گرایان بیشتر چپ دست هستند.

اصلاح رفتار
تاکنون هیچ سند علمی و معتبری بدست نیامده که حاکی از «درمان» موفق یک همجنس‌گرا و تبدیل او به یک دگرجنس‌گرا باشد و حتی برخی افراد در اثر چنین «درمان»هایی دچار صدمات خطرناک و جدی شده‌اند. با این حال طرفداران درمان همجنس‌گرایی به افرادی اشاره می‌کنند که به زعم آنها «موفق» شده‌اند. به هر جهت تنهٔ اصلی جامعهٔ پزشکی و روانشناسی این ادعاها را مردود می‌داند و تلاش برای تغییر گرایش جنسی را بی‌اثر و بالقوه خطرناک تلقی می‌کند.

طبیعت در برابر تربیت
این که بین عوامل روان‌شناختی و عوامل زیست شناختی کدام بر همجنس‌گرایی مؤثرتر است مسأله ایست که همواره عامل بحثهای بسیار شده‌ است. از این عوامل می‌توان به عوامل ژنی و یا هورمونهای مؤثر بر جنین نام برد. از نظر تاریخی فروید و روانشناسان دیگری در شاخهٔ روانکاوی معتقد بودند که تجربیات دوران کودکی در شکل‌گیری گرایش‌های جنسی مؤثرند. به عنوان مثال فروید معتقد بود که نوجوانان همگی همجنس گرا هستند و پس از گذراندن مراحلی دارای حالات دگرجنس‌گرایی می‌شوند و آنها که همجنس‌گرا می‌مانند به علت مواجهه با یک مانع یا حادثهٔ بازدارنده، تکامل جنسی خود را به اتمام نرسانده‌اند. او همچنین معتقد بود که بعضی افراد که این دورهٔ تکامل جنسی را بدون هیچ مشکلی طی کرده‌اند نیز همچنان در درون خود به صورت پنهان و به درجات متفاوت دارای تمایلات همجنس خواهانه هستند. کشفیات مدرن علمی و پزشکی تأکید بر زیست شناختی بودن عوامل همجنس‌گرایی و رفتارهای همجنس‌گرایانه در کودکی دارند و این عوامل شامل عوامل ژنتیکی و یا کسب شده در رحم مادر می‌باشند. ناگفته نماند که همین پیش زمینه‌های زیست شناختی همجنس گرایانه‌است که در کودکی شرایط ایجاد عوامل روان‌شناختی را مهیا می‌کند.

کاربران گرامی !  این پست جنبه نظرخواهی دارد . خوشحال میشوم که نظر خودتان را مطرح نمائید .
با تشکر : دکتر ع. ح. سردار

Posted on ژانویه 24, 2011, in مقاربت, کل مطالب, پزشکی به زبان ساده. Bookmark the permalink. 156 دیدگاه.

 1. دوستان همجنسگرا تورو خدا هیچ وقت اشتباهی که من کردم را نکنید و ازدواج نکنید . من یک مسلمانم هم نماز میخوانم هم روزه میگیرم ولی با ازدواج با یک دختر هم خودم را دارم نابود میکنم هم احساسات اونا .

 2. یک هم جنس گرا (مونث)

  از نظرات Dr. Fahime لذت بردم . عالی بود . من هم مثل بشیر ازدواج کردم و بعد از ازدواج مثل اون سختی کشیدم . اما بعدها یک یک دوست دختر آشنا شدم . نظر من با Dr. Fahime کمی متفاوت است . من حالا با همسرم چنان بهترین دوست برخورد میکنم و با دوست هم جنسم چنان عاشق و معشوق هستیم . خدا را شکر که دوستم نیز همنوع گرا میباشد . وقتی همسرم نیست معاشقه میکنیم . عقیده به ذات خودم دارد که خدا به من داده است و حال از این هدیه ای که خدا به من داده لذت میبرم .
  بشیر عزیزم من تصادفی به اینجا آمدم شاید دیگه نیام اما امیدوارم زندگی را سخت نگیری . خدا به هر کس نیروی خاصی داده . ما انسانها شبیه هم نیستیم .

  • Vaghean motesefam ke javunhaye goli mesle shomaha dar Iran azad nistid hata baraye inke vagheiyate zati va tabiye khodetuno neshun bedid. Az tahe del arezu mikonam roozi jameye Irani be in dark va fahm berese ke shahede ezdevaje hamjensgaraha ham bashim. »Mohebate hame dar dele shoma hast, mohebate shoma ham dar dele hame hast».

 3. سلام من پست شمارو خوندم. نمیدونم باید چکار کنم توروخدا بهم کمک کن.
  من پسری 26ساله هستم و همجنسگرا که مدت 4سالی میشه در محیط کار با دختری آشنا شدم که اون به شدت به من علاقه مند هست و مدام به من پیشنهاد ازدواج میده.
  اون بسیار پاک دامن هست و من احساس میکنم که نجات بخش من خواهد بود تا اینکه بتونم از این حس لعنتی گی بودن و مشکلاتش رها بشم و بتونم زندگی عاددی رو تجربه کنم.
  اما با خوندن سرگذشت شما ترس عجیبی وجودم رو گرفت .
  من اون دختر رو واقعا دوست دارم اما عاشق نیستم و عشق رو فقط با پسر تجربه کردم.
  آیا شما هم موقع ازدواج علاقه ای به همسرتون داشتید؟ و مثل من تصور میکردید که بتونید عوض بشید؟
  یا اینکه به زور ازدواج کردین؟
  راستش منم میخوام با نماز و روزه و توسل و توکل به خدا و اطمه اطهار و توبه کردن عوض بشم آیا به نظر تو میشه اینکار رو کرد؟
  آیا تو هم علاقه مند بودی به همسرت در ابتدا و بعدا و به مرور احساست کم شد ئ دوباره به سمت همجنس سوق پیدا کردی؟ یا اینکه از اول علاقه ای نداشتی به همسرت؟
  واسم کامل توضیح بده توروخدا واسم مهمه مسئله یک عمر زندگی هست .
  من میخوام خوشبخت باشم. نه اینکه هم خودم هم دختر معصومی رو بدبخت کنم و قربانی گرایش جنسی ام کنم.
  من رو راهنمایی کن. ممنون از لطفت

  • سلام میلاد جان
   خیلی خوشحالم که اینجا اومدی …
   برات ایمیل زدم و نمیدونم رسید یا نه ولی بیشتر میخوام باهات آشنا بشم و بعد نظرم رو بگم …
   من هر لحظه در تب و تاب هستم و یک لحظه آرامش ندارم …
   آرامش من وقتی هست که میام اینجا و با دوستان و نظراتشون آشنا میشم …
   این دنیای مجازی خیلی خوبه …
   کاش میشد تو دنیای خودمون هم اینطور راحت بودیم و درد دل می کردیم …
   من تا حالا با یه همجنسگرا دوست نبودم و همیشه مخاطبینم افراد عادی بودن که وقتی باهاشون ارتباط برقرار کردم یا دوست شدم و یا عاشقشون شدم چون من رو درک نکردن خیلی اذیت شدم و …
   آدرس ایمیل من :
   bashshar@ymail.com
   لطفا برام ایمیل بزن !
   میلاد جان دوستت دارم و منتظرت هستم …

   • نه ایمیلتون نرسیده من خیلی استرس دارم و نگرانم تو شرایط بدی هستم
    تو دو راهی انتخابم.
    لطفا دوباره ایمیلتون رو بفرسید و کمکم کنید.

 4. سلام دکتر
  پس از مدت ها تونستم دوباره بیام …
  خیلی خوشحالم و متشکرم …
  فیلتر شکنها کار نمیکردن و نمیتونستم بیام …
  دوستت دارم …

  • بشار عزیز حالتون خو.به دوست عزیزم . قربونت با اینکه وبم فیلتره گاهی به من سر میزنید و. این حقیر را فراموش نکردید. خیلی با معرفتی . پوزش از اینکه به هر پیامت نمیتونم جواب قابلی بدهم . خودت که میدونی این پست من مال شما است و اختیارش دست شما اما افسوس از این فیلتر . دوست خوبم گفته اید که وب دیگری درست کنم . باور کنید با توجه به مطالب من و تخصص من که در همیین محور است اگر هم وب دیگری بزنم فیلتر میشود کما اینکه وب سایر همکارانم با مطالب مشابه فیلتر شدند . امیدوارم آنطور که میخواهید و نه انطور که میتوانید ، کامیاب و دلشاد باشید .

 5. خدایا !

  کوچکی بودم که بزرگم کردی

  ذلیلی بودم که عزتم بخشیدی

  جاهلی بودم که آگاهم کردی

  گرسنه ای بودم که سیرم ساختی

  برهنه ای بودم که مرا پوشاندی

  فقیر بودم بی نیازم کردی

  بیمار بودم شفایم بخشیدی

  گناه کردم پوشانیدی

  خدایا متشکرم …

 6. من واقعا علاقه مندم که با یک دختر دوست بشم، اگه کسی رو سراغ دارید به من زنگ بزنید ممنون

 7. من خانومی 32 ساله هستم که قیلا ازدواج کرده بودم با یک پزشک به همین خاطر درمساءل پزشکی تا حدودی اطلاعات دارم
  اما الان با آفایی فرار هست ازدواج کنم که ایشون هم قیل از من ازدواج ناموفق داشتن
  در ارتباط من با این آفا متوجه علاءمی شدم که می خواستم کمکم کنید که آیا من اشتباه متوجه شدم یا خیر
  در چند بار ارتباطی که با این آفا داشتم اظهار شدید به علاقه بنده دارن به طوری که چندینبار که به خاطر شرایط شخصی ایشون رو پس زدم اما آسمون به زمین دوخت برای بدست آوردن من خوب خودم هم متوجه علاقه شدید این آقا نسبت به خودم بودم اما در معاشرتی که با این آقا داشتم کمی تفاوت رو نسبت به همسر قیلی خودم داشتم و بچز اون هم با مرد دیگه ای هم نبودم که بدونم
  این آقا در سکس مدام از من می خوان که فحش بدم به زمین و زمان
  و این که من از الفاظی استفاده کنم که ایشون رو ابنه ای خطاب کنم و یا چاقال
  و این که ایشون دوست دارن من بیشتر از قسمت عقب با ایشون کار سکس رو شروع کنم
  وقتی هم اوایل اعتراضی در کار بود می گفتن باید همه جوره از سکس لذت برد و شدیدا تلاش میکنن که من هم به ارگاسم برسم بسیار بسیار فرد شهوتی، علاقه بین ما در این یک سال طوری شده که نه اون و نه من تحمل جدایی رو نداریم بخصوص اون آفا بیشتر تلاش برای ماندگاری این رابطه دارن فرد تحصیل کرده و از لحاظ مالی بسیار عالی
  اما این رفتار ها رو هم دارن من نمی دونم چیکار باید بکنم و چه اتیکتی به این نوع سکس بزنم لطفا راهنمایی کنید
  samereh1980@gmail.com

 8. سلام دکتر جان
  خیلی دلم برات تنگ شده !
  من هنوز با مشکلات روحی و روانیم درگیر هستم و نتونستم با همجنسگراییم کنار بیام از طرفی هم عذاب وجدانم بخاطر خانواده ام ولم نمیکنه …
  باز هم پناه آوردم اینجا تا آروم بشم …
  متشکرم که هستی و پایدار باشی …

  • سلام آقای بشار یه سوال ازتون داشتم ،اگه درست متوجه شده باشم همجنس گرا هستید و دوتا پسرگل دارید میخوام بدونم نسبت به پسراتون حسی دارید؟؟ جواب این سوال برام خیلی مهمه اگه ممکنه جواب بدید

 9. بشار جووون من همیشه مطالب دکتر رو پیگیری میکنم اونو در دنیای مجازی میشناسم همانطوریکه خودم رو میشناسم . میدونم تموم کارهای اون بخاطر دلرحمی هستش. باور کن عارضه جنسی من خیلی در اقلیت تر است نسبت به تو . خدا شاهده که تو باز در اجتماع سری داری و کم کم همه دارن تو رو قبول میکنن . اما من چی ؟ حتی دوست ندارم بگم وضعیت من چگونه است چرا که در هیچ جای دنیا مرا قبول ندارند . خدا رو شکر کن که جمع شما اخیرا مورد قبول بعضی ار کسان چون اوباما شده است . به امید روزی که ما هم بتونیم حرف بزنیم و بگیم که در ذات ما چه هست و این گناه ما نیست . شما هم جنس خواه ها قویتر از ما هستید و ما! و همه کسان در حال حاضر ذات ما را ننگ میدانند . چکار میشه کرد؟ کاش خدا همه را یک رنگ میافرید و من هیچ وقت تفاوت سنی را حس نمیکردم

  • آفتاب عزیز
   خوشحال شدم از آشنایی با شما و متشکرم به من پاسخ دادی …
   امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشی !
   دوست دارم بیشتر با شما آشنا شوم
   اگر دوست داشتی برایم ایمیل بزن …
   bashshar@ymail.com

 10. salam doktor man y dokhtaram va beine ts bodano hamjens gara
  bodan mandam man matalebe shomaro khonda,m y dost dokhtar ham dara,m k b jesme alanam razie…ama khodam na komakam konin doktor dostan har roz k az khab pamisham b in fekr mikonam k chetor ba in mozo knar biam…man asheghe pedaremam va bekhatere on hamishe saay kardam y dokhtar basham ama daram mitarakam…vaghean niaz b komak daram.

 11. salam khaste nabshid .man ba ye agha pesari hododan 5 sal o nime dostam . va baham gharar ezdevaj darim . va hodaodan baham 4 sale baham ertebate kamel darim . va in agah sheytanatayezidai daran va man sotihayeziyadi azashon gerftam toye in chand hafte akhir man sarzade raftam khonash va yekseri shomare tel peyda kardam ke shomareye hamjens baz ya bishtar 2 jense bodesh ke mafol mikhastan in shomareharao ham badesh ke goftam goftan ke az toye yeki az kanalaye maghvarei gerftan va male dosteshon gerftan . man ghabalan ham az inshon shomare peyda karde bodam vali hata ye done ham shomare hamjens baz ya dojense beyneshon nabodesh . vali man vaghean mitarsam va in matan bala ro khondam ke neveshte bodin 2 no hamjens gara hast ke zati va entekhabi midonam zati nistesh va ba inke goftan ke vase dosteshone man bazam moradadam . mikhastam bedonam chejori mitonam befahmam ke in agha yye darsad hamjens gara ya do jense nabasjhe ? kheyli mitarsam bavaram ham nemishe ke injori bashe lotfan manio rahnamai konid ?

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: