تماس و سئوال

*با سپاس از عنايت و توجه شما . پيشنهادات ، انتقادات و نظرات مفيد شما موجب بهبود در فعالیتم خواهد بود . من صميمانه به آنها ارج نهاده و آنها را چنان مرجعی قابل اعتماد جهت عملکردم تلقی خواهم کرد .
*در مورد پرسش و پاسخ پزشکی آنلاین ، لازم به ذکر است که گاهی وزیت ، تشخیص و تجویز آنلاین میتواند خطراتی در پی داشته باشد . البته اگر پزشک از سابقه پزشکی بیمارش اطلاعات لازمه قبلی داشته باشد و در صورت غیر بغرنج بودن بیماری ، روش آنلاین راه مناسبی است اما این روش به هیچ وجه نمیتواند چنان ویزیت یک متخصص محسوب ‌شود.
* با پوزش از کاربران محترم ، در حال حاضر بخش پرسش و پاسخ پزشکی ابن وب غیر فعال میباشد اما گاهی روی یک موضوع بحث عمومی خواهد شد . همچنین در حال حاضر امکان جواب با ایمیل ، ارتباط تلفنی و چت آنلاین وجود ندارد . در صورت ارسال پیام ، دیدگاه شما را سایرین مطالعه خواهند کرد اما ایمیل کاربران حفظ و در دید عموم قرار نخواهد گرفت .در صورتی که مایل به ارسال پیام خصوصی هستید به لینک مرتبط در ستون کناری مراجعه نمائید .
* همکاران گرامی و علاقمندان در صورت تمایل میتوانند به سئوالات کاربران در کامنتها جواب دهند و یا پرسش و پاسخ پزشکی را در قسمت کامنت درج نمایند . جوابها و یا پرسش و پاسخهای پزشکی از جانب من در کامنتها تنها با عنوان  Dr. Serdar دکتر سردار اعتبار دارند .
* لطفا پیام عمومیتان را در پست آخر درج نمائید . کامیاب باشید و تندرست .

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: